• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

BURSA GAYRİMENKUL

Oldukça yoğun göç alan güzide şehirlerden biri olan Bursa Gayrimenkul konusunda son dönemde atağa geçmesi ile öne çıkmaktadır. En fazla 5 sene öncesine kadar atıl arazilere sahip ilin şimdilerde yükselen çok fonksiyonlu güvenlikli havuzlu siteleri sayesinde çehresi değişmiş vaziyettedir. Rezidans yapıları, açık - kapalı otopark seçenekli çok bloklu siteleri, çok katlı işyerleri, alışveriş merkezlerine yakınlık avantajı ile yüksek katlı apartmanlar ve benzeri toplu yaşam alanları Bursa Gayrimenkul piyasasını harekete geçiren faktörlerden olmaktadır.
 
Yerel gazetelerden sektörde yer alan inşaat firmalarının projelerine ilişkin bilgilere ulaşılabilmektedir. Yeşil alan fazlalığı ile ünlü olan Bursa'da gerçekleşen inşaat projeleri çevre dokusunun en az etkileneceği şekilde davranarak duyarlı davranış göstermektedirler. Ayrıca yeni yapılan sitelerin sosyal ortak yaşam alanlarındaki yeşil mekan peyzaj çalışmaları da ekolojik sistemi destekleyen niteliktedir.
 
Bankaların ev kredisi kullanmak isteyenler için sunduğu düşük faizler ve avantajlı geri ödeme planları, Bursa Gayrimenkul sektörünü canlandıran olumlu bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Orta ve üst kademe devlet memurları, tayinle gelen askerler, orta ve üst sınıf özel sektör çalışanları ile emekliler için cazip ödeme koşulları sunan inşaat firmaları da azımsanmayacak miktardadır. Hafta sonu ailecek gidilebilecek mekanların çeşitliliği, şehir merkezinde seyreden metrobüs (Bursaray) hattı imkanı, temiz havası ve tarihi mekanları ile bursa ilgi çekici yaşanacak şehirlerden biridir. Bu güzide şehirde yeni yapılan lüks binalardaki lüks yaşam şartlarından faydalanmak zor değil. Uzman emlakçılardan bilgi alarak araştırmalarınızı kolayca tamamlayabilirsiniz.